kdesu - en to hsb translation catalogue (16 entries)

en: KDE su
hsb: KDE-su

en: Runs a program with elevated privileges.
hsb: Započina program z wjac wužiwarskimi prawami.

en: Maintainer
hsb: Hladaćel

en: Original author
hsb: Poprawny spisaćel

en: Do not keep password
hsb: Tajne hesło nic składować

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
hsb: Słužbu přetorhnyć (wšě tajne hesła so zhubja)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
hsb: Prioritu wuzwolić: 0 <= prio <= 100, 0 je najniša

en: Specify icon to use in the password dialog
hsb: Symbol postajić, kiž ma so w dialogu tajneho hesła jewić

en: Do not show the command to be run in the dialog
hsb: Přikaz, kiž ma so wuwjesć, w dialogu nic pokazać

en: Illegal priority: %1
hsb: Njedopušćena priorita: %1

en: No command specified.
hsb: Njeje so ničo přikazało.

en: Su returned with an error.
hsb: Su je zmylk nadešoł.

en: Command:
hsb: Přikaz:

en: Priority:
hsb: Priorita:

en: Run as %1
hsb: Wuwjesć jako %1

en: Conversation with su failed.
hsb: Kontakt z su so njeje poradźił.
