KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
hu: Program futtatása magasabb jogosultsággal.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
hu: (c) Geert Jansen, Pietro Iglio, 1998-2000.

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: Original author
hu: Eredeti szerző

en: Specifies the command to run as separate arguments
hu: A végrehajtandó parancs külön argumentumonként

en: Specifies the command to run as one string
hu: A végrehajtandó parancs egy sztringként

en: Run command under target uid if <file> is not writable
hu: A parancs végrehajtása más felhasználóazonosítóval, ha a <fájl> nem írható

en: Specifies the target uid
hu: Más felhasználóazonosító (UID)

en: Do not keep password
hu: A jelszó mentése nélkül

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
hu: A szolgáltatás leállítása (az elmentett jelszavak el lesznek dobva)

en: Enable terminal output (no password keeping)
hu: Terminálkimenet engedélyezése (nem menti el a jelszavakat)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
hu: Prioritás: 0 <= prio <= 100, 0 a legalacsonyabb

en: Use realtime scheduling
hu: Valós idejű ütemezés használata

en: Do not display ignore button
hu: Ne jelenjen meg Figyelmen kívül hagyás gomb

en: Specify icon to use in the password dialog
hu: A jelszóablakban használt ikon

en: Do not show the command to be run in the dialog
hu: Ne jelenjen meg a párbeszédablakban végrehajtandó parancs

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
hu: A párbeszédablakot tranzienssé teszi a megadott azonosítójú X-alkalmazás számára

en: Embed into a window
hu: Beágyazás egy ablakba

en: Cannot execute command '%1'.
hu: Nem hajtható végre a parancs: „%1”.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
hu: Nem hajtható végre a parancs: „%1”. Érvénytelen karaktereket tartalmaz.

en: Illegal priority: %1
hu: Érvénytelen prioritás: %1

en: No command specified.
hu: Nincs megadva parancs.

en: Su returned with an error.
hu: Az 'su' hibajelzést adott.

en: Command:
hu: Parancs:

en: realtime:
hu: valós idejű:

en: Priority:
hu: Prioritás:

en: Run as %1
hu: Futtatás mint %1

en: Please enter your password below.
hu: Adja meg a jelszót az alábbi mezőben.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
hu: A kívánt művelet végrehajtásához <b>rendszergazdai jogosultság</b> szükséges. Adja meg a <b>root</b> felhasználó jelszavát, vagy kattintson a Kihagyás gombra, hogy a jelenlegi jogosultsággal folytatódjon a művelet.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
hu: A kívánt művelet végrehajtásához <b>rendszergazdai jogosultság</b> szükséges. Adja meg a <b>root</b> felhasználó jelszavát alább.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
hu: A kért művelet végrehajtásához magasabb jogosultság szükséges. Adja meg a(z) "%1" felhasználó jelszavát, vagy kattintson a Kihagyás gombra, hogy a jelenlegi jogosultsággal folytatódjon a művelet.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
hu: A kért művelet végrehajtásához nincs elég jogosultság. Adja meg a(z) <b>%1</b> felhasználó jelszavát alább.

en: Conversation with su failed.
hu: Nem sikerült kommunikálni a(z) su-val.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
hu: Az 'su' program nem található.<br />Ellenőrizze, hogy az elérési út jól van-e beállítva.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
hu: Hozzáférés megtagadva.<br />A jelszó valószínűleg helytelen, próbálja meg újból.<br />Néhány rendszeren egy speciális csoport tagjának (általában a wheel csoportnak) kell lennie a program használatához.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
hu: Belső hiba: érvénytelen visszaadott érték a SuProcess::checkInstall() függvényhívásnál
