KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Utility to launch applications
hu: Segédprogram alkalmazások indításához

en: (C) 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)
hu: (c) Matthias Ettrich (ettrich@kde.org), 1997-2000.

en: Command to execute
hu: Végrehajtandó parancs

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
hu: Alternatíva a <parancs> parancsra: az indítandó asztali fájl neve, például org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
hu: Az alkalmazásnak átadandó opcionális URL az --application használatakor

en: No command specified
hu: Nincs megadva parancs
