kde-cli-tools - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Broadcast Notifications
ka: გაფრთხილებების გადაცემა

en: A tool that emits a notification for all users by sending it on the system DBus
ka: ხელსაწყო, რომელსაც შეუძლია სისტემური D-Bus-ის საშუალებით კომპიუტერზე შესულ მომხმარებლებს შეტყობინებები გაუგზავნოს

en: (c) 2016 Kai Uwe Broulik
ka: (c) 2016 კაი უვე ბროულიკი

en: Name of the application that should be associated with this notification
ka: აპლიკაციის სახელი, რომელიც ამ გაფრთხილებასთან იქნება ასოცირებული

en: A brief one-line summary of the notification
ka: გაფრთხილების ერთხაზიანი აღწერა

en: Icon for the notification
ka: გაფრთხილების ხატულა

en: A comma-separated list of user IDs this notification should be sent to. If omitted, the notification will be sent to all users.
ka: მძიმით გამოყოფილი მომხმარებლების სია, რომლებსაც გაფრთხილება გაეგზავნებათ. თუ არ შეავსებთ, შეტყობინება ყველა მომხმარებელს მიუვა.

en: Timeout for the notification
ka: შეტყობინების ვადა

en: Keep the notification in the history until the user closes it
ka: გაფრთხილება შენახული იქნება ისტორიაში, სანამ მას მომხმარებელი არ დახურავს

en: The actual notification body text
ka: შეტყობინების შემცველობის ტექსტი
