kde-cli-tools - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: System Settings Module
ka: სისტემური პარამეტრების მოდული

en: A tool to start single system settings modules
ka: ხელსაწყო ერთი სისტემის პარამეტრების მოდულების გასაშვებად

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
ka: (c) 1999-2016, The KDE -ის პროგრამისტები

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Matthias Elter
ka: Matthias Ettrich

en: List all possible modules
ka: შესაძლო მოდულების სია

en: Configuration module to open
ka: კონფიგურაციის გასახსნელი მოდული

en: Specify a particular language
ka: ენის მითითება

en: Do not display main window
ka: მთავარი ფანჯრის დამალვა

en: Arguments for the module
ka: მოდულის არგუმენტები

en: Use a specific icon for the window
ka: ფანჯრისთვის ხატულის მითითება

en: Use a specific caption for the window
ka: ფანჯრისთვის სათაურის მითითება

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
ka: --lang მოძველებულია. სჯობს გარემოს ცვლადი LANGUAGE გამოიყენოთ

en: The following modules are available:
ka: ხელმისაწვდომია მოდულები:

en: No description available
ka: აღწერის გარეშე

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
ka: მოდული '%1' ვერ ვიპოვე. მოდულების სიის სანახავად იხილეთ kcmshell5 --list .
