kde-cli-tools - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
ka: აპლიკაციების გამშვები პროგრამა

en: Command to execute
ka: შესასრულებელი ბრძანება

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
ka: <ბრძანების> ალტერნატივა: გასაშვები .desktop ფაილი, მაგ: org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
ka: პარამეტრის --application გამოყენებისას აპლიკაციისთვის არასავალდებულო გასადაცემი ბმული

en: No command specified
ka: ბრძანება მითითებული არაა
