kde-cli-tools - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
ka: სამუშაო მაგიდის ზოგიერთი ფუნქციის შეკავება, სანამ ბრძანება სრულდება

en: Inhibit power management
ka: ენერგიის მართვის შეკავება

en: Inhibit screensaver
ka: ეკრანის დამცველის შეკავება

en: Inhibit colour correction (night mode)
ka: ფერების შესწორების შეკავება (ღამის რეჟიმი)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
ka: გაფრთხილებების შეკავება (არ შემაწუხო)

en: Command with arguments to run
ka: გასაშვები ბრძანება არგუმენტებით

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
ka: მიმდინარეობს სკრიპტის შესრულება
