kdesu - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
kk: Бағдарламаны артықшылығын жоғарлатып орындау.

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Specifies the command to run as separate arguments
kk: Бөлек аргументі түрініде орындайтын команданы келтіреді

en: Specifies the command to run as one string
kk: Бір жол түрінде орындайтын команданы келтіреді

en: Run command under target uid if <file> is not writable
kk: Егер <file> дегенге жазу рұқсаты болмаса, мақсатталғанuid атынан орындау

en: Specifies the target uid
kk: Мақсатталған uid идентификаторын келтіреді

en: Do not keep password
kk: Парольді жаттамау

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
kk: Қызметті тоқтату (бүкіл парольдерін ұмытып)

en: Enable terminal output (no password keeping)
kk: Терминалға шығаруды рұқсат ету (парольдерді жаттамай)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
kk: Артықшылық деңгейін орнату: 0 <= prio <= 100, 0 - ең төмені

en: Use realtime scheduling
kk: Толық уақыт жоспарлауды пайдалану

en: Do not display ignore button
kk: Елемеу батырмасы болмасын

en: Specify icon to use in the password dialog
kk: Пароль диалогында пайдаланатын таңбашасын келтіру

en: Do not show the command to be run in the dialog
kk: Диалогында орындалатын командасын көрсетпеу

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
kk: winid көрсететін X қолданба үшін диалогты уақытша қылу

en: Cannot execute command '%1'.
kk: '%1' командасы орындалмайды..

en: Illegal priority: %1
kk: %1 - рұқсатсыз артықшылық

en: No command specified.
kk: Команда келтірілмеген.

en: Su returned with an error.
kk: Su қатемен қайтты.

en: Command:
kk: Команда:

en: realtime:
kk: толық уақыт:

en: Priority:
kk: Артықшылығы:

en: Run as %1
kk: %1 атынан орындау

en: Please enter your password below.
kk: Төменде пароліңізді келтіріңіз.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
kk: Бұл әрекет үшін <b>root құқықтары</b> керек. Төменде <b>root</b> паролін келтіріңіз, немесе бар құқықтарымен жалғастыру үшін "Елемеу" дегенді басыңыз.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
kk: Бұл әрекет үшін <b>root құқықтары</b> керек. Төменде <b>root</b>-тың паролін келтіріңіз.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
kk: Бұл әрекет үшін қосымша құқықтары керек. Төменде <b>%1</b> дегеннің паролін келтіріңіз, немесе бар құқықтарымен жалғастыру үшін "Елемеу" дегенді басыңыз.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
kk: Бұл әрекет үшін қосымша құқықтары керек. Төменде <b>%1</b> дегеннің паролін келтіріңіз.

en: Conversation with su failed.
kk: su бағдарламамен байланыс болмады.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
kk: 'su' бағдарламасы табылмады.<br />PATH айнымалысы дұрыс сілтеп тұрғанын тексеріңіз.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
kk: Рұқсат жоқ.<br />Пароль дұрыс емес болуы мүмкін, қайталап көріңіз.<br /> Кейбір жүйелерде, бұл бағдарламаны пайдалану үшін, арнаулы бір топқа (көбінде 'wheel' тобына) мүше болу керек.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
kk: Ішкі қате: SuProcess::checkInstall() деген дұрыс қайтарым бермеді
