filetypes - en to km translation catalogue (64 entries)

en: Left Click Action (only for Konqueror file manager)
km: សកម្មភាព​ចុច​កណ្ដុរ​ឆ្វេង (សម្រាប់តែ  Konquero​ ជា​​​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារr​)

en: Show file in embedded viewer
km: បង្ហាញ​ឯកសារ​ក្នុង​កម្មវិធី​មើល​ដែល​បាន​បង្កប់

en: Show file in separate viewer
km: បង្ហាញ​ឯកសារ​ក្នុង​កម្មវិធី​មើល​ដាច់​ដោយ​ឡែក

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file belonging to this group. Konqueror can display the file in an embedded viewer or start up a separate application. You can change this setting for a specific file type in the 'Embedding' tab of the file type configuration. Dolphin  shows files always in a separate viewer
km: នៅទីនេះ​អ្នកអាច​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថា​ Konqueror ជា​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ​នឹង​​ធ្វើ​អ្វី​នៅពេល​អ្នក​ចុច​លើ​ឯកសារ​ជា​របស់​​ក្រុម​នេះ ។ Konqueror អាច​បង្ហាញ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​ដែលបានបង្កប់ ឬ​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​ដោយ​ឡែក ។ អ្នក​អាច​ផ្លាស់ប្ដូរ​ការ​កំណត់​នេះ​សម្រាប់​ប្រភេទ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​ផ្ទាំង 'បង្កប់' នៃ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ប្រភេទ​ឯកសារ ។ ឌូហ្វីន​តែង​តែ​បង្ហាញ​​ក្នុង​កម្មវិធីមើល​ដោយ​ឡែក

en: This button displays the icon associated with the selected file type. Click on it to choose a different icon.
km: ប៊ូតុង​នេះ​បង្ហាញ​រូបតំណាង​ទាក់ទាង​ជា​មួយ​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បានជ្រើស ។ ចុច​លើ​វា ដើម្បី​ជ្រើស​រូបតំណាង​ផ្សេង ។

en: Filename Patterns
km: លំនាំ​របស់​ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: This box contains a list of patterns that can be used to identify files of the selected type. For example, the pattern *.txt is associated with the file type 'text/plain'; all files ending in '.txt' are recognized as plain text files.
km: ប្រអប់​នេះ​មាន​បញ្ជី​លំនាំ ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​បញ្ជាក់​ឯកសារ​របស់​ប្រភេទ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។ ឧទាហរណ៍ លំនាំ *.txt ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ជា​មួយ​ប្រភេទ​ឯកសារ 'text/plain' ឯកសារ​ទាំង​អស់​បញ្ចប់​ដោយ '.txt' ត្រូវ​បាន​ស្គាល់​ថា​ជា​ឯកសារ​អត្ថបទ​ធម្មតា ។

en: Add...
km: បន្ថែម...

en: Add a new pattern for the selected file type.
km: បន្ថែម​លំនាំ​ថ្មី​មួយ សម្រាប់​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Remove
km: យក​ចេញ

en: Remove the selected filename pattern.
km: យក​លំនាំ​របស់​ឈ្មោះ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស​ចេញ ។

en: Description:
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា ៖

en: You can enter a short description for files of the selected file type (e.g. 'HTML Page'). This description will be used by applications like Konqueror to display directory content.
km: អ្នក​អាច​បញ្ចូល​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​ខ្លី​សម្រាប់​ឯកសារ​របស់​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បានជ្រើស (ឧ.'ទំព័រ HTML') ។ សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​ផ្សេងៗ​ដូចជា Konqueror ដើម្បី​បង្ហាញ​មាតិកា​ថត ។

en: Left Click Action in Konqueror
km: សកម្មភាព​ចុច​កណ្ដុរ​ឆ្វេង​នៅ​ក្នុង Konquero

en: Ask whether to save to disk instead (only for Konqueror browser)
km: សួរ​ថាតើ​ត្រូវ​រក្សាទុក​ទៅថាស​ជំនួស​វិញ (សម្រាប់តែ​ Konqueror ជា​កម្មវិធី​រុករក​បណ្ដាញ)

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file of this type. Konqueror can either display the file in an embedded viewer, or start up a separate application. If set to 'Use settings for G group', the file manager will behave according to the settings of the group G to which this type belongs; for instance, 'image' if the current file type is image/png. Dolphin always shows files in a separate viewer.
km: នៅ​ទីនេះ​អ្នកអាច​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថា​ Konqueror ជា​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ​នឹង​ធ្វើ​អ្វី នៅពេល​អ្នក​ចុច​លើ​ប្រភេទ​នេះ ។ Konqueror អាច​បង្ហាញ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​មើល​ដែល​បានបង្កប់ ឬ​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​ដោយ​ឡែក ។ ប្រសិនបើ​កំណត់​ទៅ​ 'ប្រើ​ការ​កំណត់​សម្រាប់​ក្រុម G​' កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ​​អនុវត្ត​ដោយ​យោង​តាម​ការ​កំណត់​នៃ​ក្រុម G ទៅ​ប្រភេទ​នៃ​ឯកសារ​នោះ  ឧទាហរណ៍ ប្រសិនបើ​ប្រភេទ​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន​ជា image/png ។ ឌូហ្វីន​តែងតែ​បង្ហាញ​ឯកសារ​ក្នុង​កម្មវិធី​មើល​ដោយ​ឡែក ។

en: &General
km: ទូទៅ

en: &Embedding
km: ការ​បង្កប់

en: Add New Extension
km: បន្ថែម​ផ្នែក​បន្ថែម​ថ្មី​

en: Extension:
km: ផ្នែក​បន្ថែម ៖​

en: File type %1
km: ប្រភេទ​ឯកសារ %1

en: Use settings for '%1' group
km: ប្រើ​ការ​កំណត់​សម្រាប់​ក្រុម '%1'

en: <p><h1>File Associations</h1> This module allows you to choose which applications are associated with a given type of file. File types are also referred to as MIME types (MIME is an acronym which stands for "Multipurpose Internet Mail Extensions").</p><p> A file association consists of the following: <ul><li>Rules for determining the MIME-type of a file, for example the filename pattern *.png, which means 'all files with names that end in .png', is associated with the MIME type "image/png";</li> <li>A short description of the MIME-type, for example the description of the MIME type "image/png" is simply 'PNG image';</li> <li>An icon to be used for displaying files of the given MIME-type, so that you can easily identify the type of file in a file manager or file-selection dialog (at least for the types you use often);</li> <li>A list of the applications which can be used to open files of the given MIME-type -- if more than one application can be used then the list is ordered by priority.</li></ul> You may be surprised to find that some MIME types have no associated filename patterns; in these cases, KDE is able to determine the MIME-type by directly examining the contents of the file.</p>
km: <p><h1>ការ​ភ្ជាប់​ឯកសារ</h1> ម៉ូឌុល​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ជ្រើស​កម្មវិធី​ណាមួយ​ត្រូវ​បានភ្ជាប់​ទៅនឹង​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បានផ្ដល់ ។ ប្រភេទ​ឯកសារ​ក៏ត្រូវ​សំអាង​លើ​ប្រភេទ MIME ដែរ (MIME គឺជា​អក្សរ​កាត់​ដែល​បាន​មក​ពី "Multipurpose Internet Mail Extensions") ។</p><p> ការ​ភ្ជាប់​ឯកសារ​មាន​ដូច​ខាង​ក្រោម ៖ <ul><li>ក្បួន​សម្រាប់​កំណត់​ប្រភេទ MIME របស់​ឯកសារ ឧទាហរណ៍ លំនាំ​ឈ្មោះ​ឯកសារ *.png ដែល​មាន​ន័យ​ថា 'ឯកសារ​ទាំងអស់​ដែល​ឈ្មោះ​បញ្ចប់​ដោយ .png' ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ជា​មួយ​នឹង​ប្រភេទ MIME "image/png";</li> <li>សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​ខ្លី​របស់​ប្រភេទ MIME ឧទាហរណ៍ សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​របស់​ប្រភេទ MIME "image/png" តាម​ធម្មតា 'រូបភាព PNG'</li> <li>រូបតំណាង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​បង្ហាញ​ឯកសារ​របស់​ប្រភេទ MIME ដែល​បាន​ផ្ដល់ ដូច្នេះ​អ្នក​អាចបញ្ជាក់​អត្តសញ្ញាណ​យ៉ាង​ងាយ​នូវ​ប្រភេទ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ ឬ​ប្រអប់​ជ្រើស​ឯកសារ (យ៉ាងហោចណាស់​សម្រាប់​ប្រភេទ​ដែល​អ្នក​ប្រើ​ញឹកញាប់)</li> <li>បញ្ជី​របស់​កម្មវិធី​ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​បើក​ឯកសារ​របស់​ប្រភេទ MIME ដែល​បាន​ផ្ដល់ ប្រសិន​បើកម្មវិធី​ច្រើនជាង​មួយ​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ បន្ទាប់​មក​បញ្ជី​​ត្រូវ​បាន​តម្រៀប​​តាម​អាទិភាព ។</li></ul> អ្នក​អាច​ភ្ញាក់​ផ្អើល​ ដើម្បី​រកប្រភេទ MIME មួយ​ចំនួន​ដែល​គ្មាន​លំនាំ​​​ឈ្មោះ​ឯកសារ​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់ នៅ​ក្នុង​ករណី​ទាំង​នេះ KDE អាច​កំណត់​ប្រភេទ MIME ដោយ​ពិនិត្យ​លើ​មាតិកា​របស់​ឯកសារ​ដោយ​ផ្ទាល់ ។</p>

en: Enter a part of a filename pattern, and only file types with a matching file pattern will appear in the list. Alternatively, enter a part of a file type name as it appears in the list.
km: បញ្ចូល​ផ្នែក​​របស់​​លំនាំ​ឈ្មោះ​ឯកសារ ។ មាន​តែ​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​លំនាំ​របស់​វា​ផ្គូផ្គង​ប៉ុណ្ណោះ នឹង​​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី ។

en: Known Types
km: ប្រភេទ​ដែល​ស្គាល់

en: Here you can see a hierarchical list of the file types which are known on your system. Click on the '+' sign to expand a category, or the '-' sign to collapse it. Select a file type (e.g. text/html for HTML files) to view/edit the information for that file type using the controls on the right.
km: នៅ​ទីនេះ អ្នក​អាច​ឃើញ​បញ្ជី​ឋានានុក្រម​របស់​ប្រភេទ​ឯកសារ ដែល​ស្គាល់ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។ ចុច​សញ្ញា '+' ដើម្បី​បន្លាយ​ប្រភេទ​មួយ ឬ​សញ្ញា '-' ដើម្បី​វេញ​វា ។ ជ្រើស​ប្រភេទ​ឯកសារ​មួយ (ឧ. text/html សម្រាប់​ឯកសារ HTML) ដើម្បី​មើល/កែសម្រួល​ព័ត៌មាន សម្រាប់​ប្រភេទ​ឯកសារ​នោះ ដោយ​ប្រើ​វត្ថុ​បញ្ជា​នៅ​ខាង​ស្ដាំ ។

en: Click here to add a new file type.
km: ចុច​ទីនេះ​ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​ឯកសារ​ថ្មី​មួយ ។

en: &Remove
km: យក​ចេញ​

en: Select a file type by name or by extension
km: ជ្រើស​ប្រភេទ​ឯកសារ​មួយ តាម​រយៈ​ឈ្មោះ ឬ​កន្ទុយ​ឯកសារ​

en: &Revert
km: ដាក់​បញ្ច្រាស​

en: Revert this file type to its initial system-wide definition
km: ដាក់​បញ្ច្រាស​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ ទៅ​នឹង​ការ​កំណត់​ពេញ​ប្រព័ន្ធ​ដំបូង​របស់​វា

en: Click here to revert this file type to its initial system-wide definition, which undoes any changes made to the file type. Note that system-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
km: ចុច​ទីនេះ ដើម្បី​ដាក់​បញ្ច្រាស​ប្រភេទ​​ឯកសារ​នេះ​ទៅនឹង​កំណត់​​របស់​ប្រព័ន្ធ​ដំបូង​របស់​វា ដែល​ធ្វើវិញ​នូវកា​រផ្លាស់ប្ដូរ​ដែល​បាន​ចំពោះ​ប្រភេទ​ឯកសារ ។ ចំណាំថា​ប្រភេទ​​ឯកសារ​របស់​ប្រព័ន្ធ​មិនអាច​ត្រូវ​បានលុប​ទេ ។ ទោះជា​យ៉ាង​ណា​ក៏​ដោយ​អ្នក​អាច​សម្អាត​បញ្ជីលំនាំ​របស់​ពួកវា​បាន ដើម្បី​បង្រួម​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​អប្បបរមា​របស់ពួកវា​ដែល​កំពុង​ប្រើ (ប៉ុន្តែ​ការ​កំណត់​ប្រភេទ​ឯកសារ​ពី​មាតិកា​​ឯកសារ​អាច​បញ្ចប់​ការ​ប្រើ​បាន) ។

en: Delete this file type definition completely
km: លុប​កា​រកំណត់​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ​ទាំង​ស្រុង

en: Click here to delete this file type definition completely. This is only possible for user-defined file types. System-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
km: ចុច​ទីនេះ ដើម្បី​លុប​ការ​កំណត់​ប្រភេទ​ទាំង​ស្រុង ។ វា​អាច​ប្រើ​បាន​សម្រាប់​តែ​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​កំណត់​ដោយ​អ្នកប្រើ​ប៉ុណ្ណោះ ។ ប្រភេទ​ឯកសារ​របស់​ប្រព័ន្ធ​មិនអាច​ត្រូវ​បានលុប​ទេ ។ ទោះ​ជា​យ៉ាង​ណា​ក៏ដោយ ​អ្នក​អាច​សម្អាត​បញ្ជី​លំនាំ​របស់​ពួកគេ​បាន​​ ដើម្បី​បង្រួម​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​អប្បបរមា​របស់​ពួកវា​ដែលកំពុង​ត្រូវ​បានប្រើ (ប៉ុន្តែ​ការ​កំណត់​ប្រភេទ​ឯកសារ​ពី​មាតិការ​របស់​វា​អាច​បញ្ចប់​ការ​ប្រើ​) ។

en: KDE file type editor - simplified version for editing a single file type
km: កម្មវិធី​និពន្ធ​ប្រភេទ​ឯកសារ KDE - កំណែ​ដែល​បាន​ធ្វើ​សាមញ្ញ សម្រាប់​កែសម្រួល​ប្រភេទ​ឯកសារ​តែ​មួយ

en: (c) 2000, KDE developers
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០០ ដោយ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​របស់ KDE

en: Makes the dialog transient for the window specified by winid
km: ធ្វើ​ប្រអប់​បណ្ដោះ​អាសន្ន​សម្រាប់​បង្អួច​ដែល​បញ្ជាក់​ដោយ winid

en: File type to edit (e.g. text/html)
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​​ត្រូវ​កែសម្រួល (ឧ. text/html)

en: %1 File
km: ឯកសារ %1

en: Edit File Type %1
km: កែសម្រួល​ប្រភេទ​ឯកសារ %1

en: Create New File Type %1
km: បង្កើត​ប្រភេទ​ឯកសារ​ថ្មី %1

en: Application Preference Order
km: លំដាប់​ចំណូល​ចិត្ត​កម្មវិធី

en: Services Preference Order
km: លំដាប់​ចំណូល​ចិត្ត​សេវា

en: This is a list of applications associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select "Open With...". If more than one application is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
km: នេះ​ជា​បញ្ជី​របស់​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​ឯកសារ នៃ​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។ បញ្ជី​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ​បរិបទ​របស់ Konqueror ពេល​អ្នក​ជ្រើស​ជម្រើស "មើល​ជា​មុន​ជាមួយ..." ។ ប្រសិនបើ​មាន​កម្មវិធី​ច្រើន​ជាង​មួយ​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ នោះ​បញ្ជី​ត្រូវ​បាន​​តម្រៀប​តាម​អាទិភាព​ដោយ​ធាតុ​នៅ​លើ​គេបំផុត មាន​អាទិភាព​លើ​ធាតុ​ផ្សេង​ទៀត ។

en: This is a list of services associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select a "Preview with..." option. If more than one service is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
km: នេះ​គឺ​ជា​បញ្ជី​សេវា​ដែល​បានភ្ជាប់​​ជា​មួយ​ឯកសារ​របស់​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។ បញ្ជី​នេះ​ត្រូវ​បានបង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយបរិបទ​របស់ Konqueror នៅ​ពេល​ដែល​អ្នក​ជ្រើសជម្រើស "មើលជា​មុន​ជា..." ។ ប្រសិន​បើ​​មាន​សេវា​ច្រើនជាង​មួយ​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ជា​មួយ​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ បន្ទាប់​បញ្ជី​ត្រូវ​បាន​តម្រៀប​​តាម​អាទិភាព​ជា​មួយ​ធាតុ​ដែល​នៅ​លើ​បំផុត​នៅ​លើ​អា​ផ្សេង ។

en: Move &Up
km: ផ្លាស់ទី​ឡើង​លើ

en: Assigns a higher priority to the selected
    application, moving it up in the list. Note:  This
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
km: ផ្ដល់​អាទិភាព​ខ្ពស់​ជាង​ទៅ​​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ជ្រើស
    ដោយ​ផ្លាស់ទី​វា​ឡើង​លើ​ក្នុង​បញ្ជី ។ ចំណាំ ៖ អំពើ​នេះ 
    មាន​ឥទ្ធិពល​ចំពោះ​តែ​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ជ្រើស​ប៉ុណ្ណោះ តែ​ក្នុង​ករណី​ប្រភេទ​ឯកសារ
    ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ​កម្មវិធី​ច្រើន​ជាង​មួយ ។

en: Assigns a higher priority to the selected
    service, moving it up in the list.
km: ផ្ដល់​អាទិភាព​ខ្ពស់​ជាង​ទៅ​សេវា​ដែល​បាន​ជ្រើស
    ដោយ​ផ្លាស់ទី​វា​ឡើង​លើ​​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី ។

en: Move &Down
km: ផ្លាស់ទី​ចុះ​ក្រោម

en: Assigns a lower priority to the selected
    application, moving it down in the list. Note: This 
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
km: ផ្ដល់​អាទិភាព​ទាប​ជាង​ទៅ​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ជ្រើស
    ដោយ​ផ្លាស់ទី​វា​ចុះក្រោម​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី ។ ចំណាំ ៖ អំពើ​នេះ 
    មាន​ឥទ្ធិពល​ចំពោះ​តែ​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ជ្រើសប៉ុណ្ណោះ តែ​ក្នុង​ករណី​ប្រភេទ​ឯកសារ
    ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ​កម្មវិធី​ច្រើន​ជាង​មួយ ។

en: Assigns a lower priority to the selected
    service, moving it down in the list.
km: ផ្ដល់​អាទិភាព​ទាប​ជាង​ទៅ​សេវា​ដែលបាន​ជ្រើស
    ដោយ​ផ្លាស់ទី​វា​ចុះក្រោម​​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី ។

en: Add a new application for this file type.
km: បន្ថែម​កម្មវិធី​ថ្មី​សម្រាប់​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ ។

en: Edit...
km: កែសម្រួល...

en: Edit command line of the selected application.
km: កែសម្រួល​បន្ទាត់​បញ្ជា​របស់​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Remove the selected application from the list.
km: យក​កម្មវិធី​ដែល​បាន​ជ្រើស​ចេញ​ពី​បញ្ជី ។

[ctx: No applications associated with this file type]
en: None
km: គ្មាន

[ctx: No components associated with this file type]
en: None
km: គ្មាន

en: Add Service
km: បន្ថែម​សេវា

en: Select service:
km: ជ្រើស​សេវា ៖

en: Create New File Type
km: បង្កើត​ប្រភេទ​ឯកសារ​ថ្មី

en: Group:
km: ក្រុម ៖

en: Select the category under which the new file type should be added.
km: ជ្រើស​ប្រភេទ​ខាង​ក្រោម ដែល​ប្រភេទ​ឯកសារ​ថ្មី​គួរ​ត្រូវ​បានបន្ថែម ។

en: Type name:
km: ឈ្មោះ​ប្រភេទ ៖

en: Type the name of the file type. For instance, if you selected 'image' as category and you type 'custom' here, the file type 'image/custom' will be created.
km: វាយ​​ឈ្មោះ​របស់​ប្រភេទ​ឯកសារ ។ ឧទាហរណ៍ ប្រសិន​បើ​អ្នក​បាន​ជ្រើស 'រូបភាព' ជា​ប្រភេទ និង​អ្នក​វាយ 'ផ្ទាល់ខ្លួន' ​នៅ​ទីនេះ ប្រភេទ​ឯកសារ 'រូបភាព/ផ្ទាល់ខ្លួន' នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។
