kcmshell - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: List all possible modules
km: រាយ​ម៉ូឌុល​ដែល​អាច​មាន​ទាំងអស់

en: Configuration module to open
km: ម៉ូឌុល​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សម្រាប់​បើក

en: Specify a particular language
km: បញ្ជាក់​ភាសា​ពិសេស

en: Do not display main window
km: កុំ​បង្ហាញ​បង្អួច​មេ

en: Arguments for the module
km: អាគុយម៉ង់​សម្រាប់​ម៉ូឌុល​

en: The following modules are available:
km: ម៉ូឌុល​ខាង​ក្រោម​មាន ៖

en: No description available
km: មិន​មាន​ការ​ពិពណ៌នា
