kcmshell - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
ku: Peydeker

en: List all possible modules
ku: Hemû modûlên gengaz lîste bike

en: Configuration module to open
ku: Modûla veavakirinê ji bo vekirinê

en: Specify a particular language
ku: Zimanekî taybet bide dîyar kirin

en: Do not display main window
ku: Pace ya bingeh nede nîşan

en: The following modules are available:
ku: Modûlên jêr hene:

en: No description available
ku: Tu rave tune ye
