kdesu - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Maintainer
ku: Peydeker

en: Original author
ku: Nivîskarê rastî

en: Illegal priority: %1
ku: Pêşikî ya ne derbasdar: %1

en: No command specified.
ku: Tu ferman nehatiye diyarkirin

en: Command:
ku: Ferman:

en: Priority:
ku: Pêşikî:

en: Run as %1
ku: Wekî %1 bimeşîne

en: Please enter your password below.
ku: Ji kerema xwe şîfreya xwe binivîsin jêr.

en: Conversation with su failed.
ku: Têkiliya digel 'su' têk çû.
