kcmshell - en to lb translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
lb: Betréier

en: List all possible modules
lb: Lëscht vun alle méigleche Moduler

en: Configuration module to open
lb: Configuratiounsmodul dat opgemat soll ginn

en: Specify a particular language
lb: Eng bestëmmte Sprooch uginn

en: Do not display main window
lb: Net an der Haaptfënster uweisen

en: The following modules are available:
lb: Déi folgend Moduler stinn zur Verfügung:

en: No description available
lb: Et ass keng Beschreiwung verfügbar
