filetypes - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Left Click Action (only for Konqueror file manager)
lt: Kairiojo pelės mygtuko spustelėjimo veiksmas (tik Konqueror failų tvarkytuvei)

en: Show file in embedded viewer
lt: Rodyti failą įtaisytoje žiūryklėje

en: Show file in separate viewer
lt: Rodyti failą atskiroje žiūryklėje

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file belonging to this group. Konqueror can display the file in an embedded viewer or start up a separate application. You can change this setting for a specific file type in the 'Embedding' tab of the file type configuration. Dolphin  shows files always in a separate viewer
lt: Čia galite konfigūruoti kaip Konqueror failų tvarkytuvė elgsis, kai spustelėsite ant šiai grupei priklausančio failo. Konqueror gali parodyti failą su įtaisytoje žiūryklėje arba paleisti atskirą programą. Specifiniam failo tipui galite pakeisti šią nuostatą failo tipo konfigūracijos „Įdėjimų“ kortelėje. Dolphin failus visada rodo atskiroje žiūryklėje

en: This button displays the icon associated with the selected file type. Click on it to choose a different icon.
lt: Šis mygtukas parodys piktogramą, susietą su nurodyto tipo failais. Spustelėkite ant jo, norėdami pasirinkti kitokią piktogramą.

en: Filename Patterns
lt: Failo pavadinimo šablonai

en: This box contains a list of patterns that can be used to identify files of the selected type. For example, the pattern *.txt is associated with the file type 'text/plain'; all files ending in '.txt' are recognized as plain text files.
lt: Šiame lange yra šablonų, naudojamų identifikuoti nurodyto tipo failus, sąrašas. Pavyzdžiui, šablonas *.txt yra susietas su 'text/plain' failų tipu. Visi failai, pasibaigiantys „.txt“, yra atpažįstami kaip grynojo teksto failai.

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Add a new pattern for the selected file type.
lt: Pridėti pasirinktam failo tipui naują šabloną.

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove the selected filename pattern.
lt: Šalinti pasirinktą failo pavadinimo šabloną.

en: Description:
lt: Aprašas:

en: You can enter a short description for files of the selected file type (e.g. 'HTML Page'). This description will be used by applications like Konqueror to display directory content.
lt: Galite įvesti trumpą pasirinkto failų tipo failų aprašą (pvz,. „HTML puslapis“). Aprašą, katalogo turinio rodymui, naudos tokios programos kaip Konqueror.

en: Left Click Action in Konqueror
lt: Kairiojo pelės mygtuko spustelėjimo veiksmas programoje Konqueror

en: Ask whether to save to disk instead (only for Konqueror browser)
lt: Klausti, ar vietoj to, įrašyti į diską (tik Konqueror naršyklei)

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file of this type. Konqueror can either display the file in an embedded viewer, or start up a separate application. If set to 'Use settings for G group', the file manager will behave according to the settings of the group G to which this type belongs; for instance, 'image' if the current file type is image/png. Dolphin always shows files in a separate viewer.
lt: Čia galite konfigūruoti kaip Konqueror failų tvarkytuvė elgsis kai spustelėsite ant šio failų tipo failo. Konqueror gali parodyti failą įtaisytoje žiūryklėje arba paleisti atskirą programą. Jei nustatysite „Naudoti nuostatas G grupei“, failų tvarkytuvė elgsis pagal G grupės, kuriai priklauso šis tipas, nuostatas, pavyzdžiui, „paveikslas“, jeigu dabartinis failas yra image/png. Dolphin visada rodo failus atskiroje žiūryklėje.

en: &General
lt: &Bendros

en: &Embedding
lt: Į&dėjimai

en: Add New Extension
lt: Pridėti naują plėtinį

en: Extension:
lt: Plėtinys:

en: File type %1
lt: Failo tipas %1

en: Use settings for '%1' group
lt: Naudoti nuostatas "%1" grupei

en: <p><h1>File Associations</h1> This module allows you to choose which applications are associated with a given type of file. File types are also referred to as MIME types (MIME is an acronym which stands for "Multipurpose Internet Mail Extensions").</p><p> A file association consists of the following: <ul><li>Rules for determining the MIME-type of a file, for example the filename pattern *.png, which means 'all files with names that end in .png', is associated with the MIME type "image/png";</li> <li>A short description of the MIME-type, for example the description of the MIME type "image/png" is simply 'PNG image';</li> <li>An icon to be used for displaying files of the given MIME-type, so that you can easily identify the type of file in a file manager or file-selection dialog (at least for the types you use often);</li> <li>A list of the applications which can be used to open files of the given MIME-type -- if more than one application can be used then the list is ordered by priority.</li></ul> You may be surprised to find that some MIME types have no associated filename patterns; in these cases, KDE is able to determine the MIME-type by directly examining the contents of the file.</p>
lt: <p><h1>Failų susiejimai</h1> Šis modulis jums leidžia pasirinkti kurios programos bus susietos su nurodytu failo tipu. Failų tipai taip pat yra vadinami MIME tipais (MIME yra „Multipurpose Internet Mail Extensions“ akronimas.) </p><p> Failo susiejimas susideda iš: <ul><li>Failo MIME tipo nustatymo taisyklių, pavyzdžiui, failas su failo pavadinimo šablonu *.png, reiškia „visi failai, kurių pavadinimai baigiasi .png“, yra susieti su MIME tipu „image/png“;</li> <li>Trumpo MIME tipo aprašo. Pavyzdžiui, MIME tipo „image/png“ aprašas yra papraščiausiai „PNG paveikslas“;</li> <li>Tam tikram MIME tipui pavaizduoti naudojamos piktogramos, kad tokiu būdu galėtumėte nesunkiai atpažinti failų tipus failų tvarkytuvėse ar failų pasirinkimo dialoguose (bent jau dažniausiai naudojamiems failams);</li> <li>Programų, skirtų atverti tam tikro MIME tipo failus, sąrašo. Jeigu gali būti naudojama daugiau nei viena programa, tuomet programų sąrašas yra rikiuojamas pagal pirmenybę.</li></ul> Galite nustebti pastebėję, kad kad kai kuriems MIME tipams nėra susietų failo pavadinimo šablonų; tokiu atveju KDE gali nustatyti MIME tipą tiesiogiai, išnagrinėdama failo turinį.</p>

en: Search for file type or filename pattern...
lt: Ieškoti failo tipo arba failo pavadinimo šablono...

en: Enter a part of a filename pattern, and only file types with a matching file pattern will appear in the list. Alternatively, enter a part of a file type name as it appears in the list.
lt: Įrašykite failo pavadinimo šablono dalį. Sąraše bus parodyti tik tie failų tipai, kurie atitinka failo šabloną. Priešingu atveju, galite įvesti failo tipo pavadinimo dalį taip, kaip ji matoma sąraše.

en: Known Types
lt: Žinomi tipai

en: Here you can see a hierarchical list of the file types which are known on your system. Click on the '+' sign to expand a category, or the '-' sign to collapse it. Select a file type (e.g. text/html for HTML files) to view/edit the information for that file type using the controls on the right.
lt: Čia galite matyti sistemai žinomų failų tipų hierarchinį sąrašą. Norėdami išplėsti kategorijos sąrašą, spustelėkite ant „+“ ženklo, o norėdami jį suskleisti, ant „-“ ženklo. Norėdami pasižiūrėti arba taisyti failo tipo informaciją, pažymėkite failo tipą (pvz., HTML failams, text/html) ir naudokite valdiklius dešinėje.

en: Click here to add a new file type.
lt: Norėdami pridėti naują failo tipą, spustelėkite čia.

en: &Remove
lt: Ša&linti

en: Select a file type by name or by extension
lt: Pasirinkite failo tipą pagal pavadinimą arba plėtinį

en: &Revert
lt: Su&grąžinti

en: Revert this file type to its initial system-wide definition
lt: Sugrąžinti šį failo tipą į jo pradinį sisteminio masto apibrėžimą

en: Click here to revert this file type to its initial system-wide definition, which undoes any changes made to the file type. Note that system-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
lt: Spustelėkite čia, norėdami sugrąžinti pradinį šio failo tipo sisteminio masto apibrėžimą. Tai atšauks visus failo tipui atliktus pakeitimus. Turėkite omenyje, kad sisteminio masto failų tipai negali būti ištrinti. Vis dėlto, galite išvalyti jų šablonų sąrašą, taip sumažindami tikimybę, kad tie tipai bus naudojami (tačiau failo tipo nustatymas pagal failo turinį visgi gali juos panaudoti).

en: Delete this file type definition completely
lt: Ištrinti galutinai šio failo tipo apibrėžimą

en: Click here to delete this file type definition completely. This is only possible for user-defined file types. System-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
lt: Spustelėkite čia, norėdami galutinai ištrinti failo tipo apibrėžimą. Tai galima padaryti tik su naudotojo apibrėžtais failų tipais. Sisteminio masto failų tipų negalima ištrinti. Vis dėlto, galite išvalyti jų šablonų sąrašą, taip sumažindami tikimybę, kad tie tipai bus naudojami (tačiau failo tipo nustatymas pagal failo turinį visgi gali juos panaudoti).

en: File Type Editor
lt: Failų tipų redaktorius

en: KDE file type editor - simplified version for editing a single file type
lt: KDE failų tipų redaktorius - supaprastinta vieno failo tipo redagavimo versija

en: (c) 2000, KDE developers
lt: (c) 2000, KDE programuotojai

en: Makes the dialog transient for the window specified by winid
lt: Padaro dialogą pereinamąjį langui, nurodytam pagal „winid“

en: File type to edit (e.g. text/html)
lt: Failo tipas, kurį redaguoti (pvz., text/html)

en: %1 File
lt: %1 failas

en: Edit File Type %1
lt: Taisyti failo tipą %1

en: Create New File Type %1
lt: Sukurti naują failo tipą %1

en: Application Preference Order
lt: Programų pirmenybės tvarka

en: Services Preference Order
lt: Tarnybų pirmenybės tvarka

en: This is a list of applications associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select "Open With...". If more than one application is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
lt: Tai programų, susietų su pasirinkto failo tipo failais, sąrašas. Šis sąrašas yra rodomas Konqueror kontekstiniame meniu, kai pasirenkate „Atverti naudojant...“ parinktį. Jeigu su šiuo failo tipu yra susieta daugiau nei viena programa, tuomet sąrašas bus surikiuotas pagal pirmenybę taip, kad aukščiausias elementas turėtų pirmenybę prieš kitus.

en: This is a list of services associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select a "Preview with..." option. If more than one service is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
lt: Tai tarnybų, susietų su pasirinkto failo tipo failais, sąrašas. Šis sąrašas yra rodomas Konqueror kontekstiniame meniu, kai pasirenkate „Peržiūrėti naudojant...“ parinktį. Jeigu su šiuo failo tipu yra susieta daugiau nei viena tarnyba, tuomet sąrašas bus surikiuotas pagal pirmenybę taip, kad aukščiausias elementas turėtų pirmenybę prieš kitus.

en: Move &Up
lt: &Pakelti

en: Assigns a higher priority to the selected
    application, moving it up in the list. Note:  This
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
lt: Priskiria pasirinktai programai didesnę pirmenybę,
    pakeliant ją sąraše aukštyn. Turėkite omenyje:
    Tai įtakos pasirinktą programą tik tuo atveju,
    jei failo tipas susietas su daugiau nei viena programa.

en: Assigns a higher priority to the selected
    service, moving it up in the list.
lt: Priskiria pasirinktai tarnybai didesnę pirmenybę,
    pakeliant ją sąraše aukštyn.

en: Move &Down
lt: N&uleisti

en: Assigns a lower priority to the selected
    application, moving it down in the list. Note: This 
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
lt: Priskiria pasirinktai programai mažesnę pirmenybę,
    nuleidžiant ją sąraše žemyn. Turėkite omenyje:
    Tai įtakos pasirinktą programą tik tuo atveju,
    jei failo tipas susietas su daugiau nei viena programa.

en: Assigns a lower priority to the selected
    service, moving it down in the list.
lt: Priskiria pasirinktai tarnybai mažesnę pirmenybę,
    nuleidžiant ją sąraše žemyn.

en: Add a new application for this file type.
lt: Pridėti šiam failo tipui naują programą.

en: Edit...
lt: Taisyti...

en: Edit command line of the selected application.
lt: Taisyti pasirinktos programos komandų eilutę.

en: Remove the selected application from the list.
lt: Pašalinti pasirinktą programą iš sąrašo.

[ctx: No applications associated with this file type]
en: None
lt: Nėra

[ctx: No components associated with this file type]
en: None
lt: Nėra

en: Add Service
lt: Pridėti tarnybą

en: Select service:
lt: Pasirinkite tarnybą:

en: Create New File Type
lt: Sukurti naują failo tipą

en: Group:
lt: Grupė:

en: Select the category under which the new file type should be added.
lt: Pasirinkite kategoriją, į kurią bus pridėtas naujas failo tipas.

en: Type name:
lt: Tipo pavadinimas:

en: Type the name of the file type. For instance, if you selected 'image' as category and you type 'custom' here, the file type 'image/custom' will be created.
lt: Įrašykite failo tipo pavadinimą. Pvz., pasirinkus „image“ kaip kategoriją ir įrašius šiame laukelyje „tinkintas“, sukursite failo tipą „image/tinkintas“.
