kcmshell - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
lt: Sistemos nuostatų modulis

en: A tool to start single system settings modules
lt: Įrankis, skirtas paleisti atskirus sistemos nuostatų modulius

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
lt: (c) 1999-2016, KDE programuotojai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: List all possible modules
lt: Išvardyti visus galimus modulius

en: Configuration module to open
lt: Konfigūracijos modulis, kurį atverti

en: Specify a particular language
lt: Nurodyti tam tikrą kalbą

en: Do not display main window
lt: Nerodyti pagrindinio lango

en: Arguments for the module
lt: Modulio argumentai

en: Use a specific icon for the window
lt: Naudoti langui tam tikrą piktogramą

en: Use a specific caption for the window
lt: Naudoti langui tam tikrą pavadinimą

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
lt: --lang yra pasenęs. Vietoj jo, naudokite LANGUAGE aplinkos kintamąjį

en: The following modules are available:
lt: Yra prieinami šie moduliai:

en: No description available
lt: Nėra jokio prieinamo aprašo

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
lt: Nepavyko rasti modulio „%1“. Pilną modulių sąrašą galite matyti, įvykdę komandą kcmshell5 --list.
