kdesu - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
lt: Paleidžia programą su padidintomis privilegijomis.

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Specifies the command to run as separate arguments
lt: Nurodo komandą, kurią paleisti kaip atskirus argumentus

en: Specifies the command to run as one string
lt: Nurodo komandą, kurią paleisti kaip vieną eilutę

en: Run command under target uid if <file> is not writable
lt: Paleisti komandą naudojant nurodytą uid, jei <failas> nėra skirtas rašymui

en: Specifies the target uid
lt: Nurodo norimą naudoti uid

en: Do not keep password
lt: Neišsaugoti slaptažodžio

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
lt: Stabdyti tarnybą (pamirštami visi slaptažodžiai)

en: Enable terminal output (no password keeping)
lt: Įjungti išvedimą į terminalą (slaptažodžiai neišsaugomi)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
lt: Nustatyti prioriteto reikšmę: 0 <= prio <= 100, 0 yra žemiausias

en: Use realtime scheduling
lt: Naudoti tikralaikį planavimą

en: Do not display ignore button
lt: Nerodyti nepaisymo mygtuką

en: Specify icon to use in the password dialog
lt: Nurodyti piktogramą, kuri bus naudojama slaptažodžio dialoge

en: Do not show the command to be run in the dialog
lt: Dialoge nerodyti paleidžiamos komandos

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lt: Padaro dialogą priklausomą nuo X programos, kurią nurodė winid

en: Embed into a window
lt: Įtaisyti į langą

en: Cannot execute command '%1'.
lt: Nepavyksta įvykdyti komandos '%1'.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
lt: Nepavyksta įvykdyti komandos „%1“. Joje yra neleistinų simbolių.

en: Illegal priority: %1
lt: Neleistinas prioritetas: %1

en: No command specified.
lt: Nenurodyta jokia komanda.

en: Su returned with an error.
lt: „Su“ grįžo su klaida!

en: Command:
lt: Komanda:

en: realtime:
lt: tikralaikis:

en: Priority:
lt: Prioritetas:

en: Run as %1
lt: Paleisti kaip %1

en: Please enter your password below.
lt: Prašome įrašyti savo slaptažodį žemiau.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
lt: Jūsų užklaustam veiksmui įvykdyti reikia <b>pagrindinio naudotojo (root) teisių</b>. Įveskite žemiau <b>pagrindinio naudotojo</b> slaptažodį arba spustelėkite "Nepaisyti" norėdami tęsti su esamomis teisėmis.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
lt: Jūsų užklaustam veiksmui įvykdyti reikia <b>pagrindinio naudotojo (root) teisių</b>. Įveskite žemiau <b>pagrindinio naudotojo</b> slaptažodį.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
lt: Jūsų užklaustam veiksmui įvykdyti reikia papildomų teisių. Įveskite žemiau naudotojo <b>%1</b> slaptažodį arba spustelėkite "Nepaisyti" norėdami tęsti su esamomis teisėmis.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
lt: Jūsų užklaustam veiksmui įvykdyti reikia papildomų teisių. Įveskite žemiau naudotojo <b>%1</b> slaptažodį.

en: Conversation with su failed.
lt: Bendravimas su „su“ patyrė nesėkmę.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
lt: Nepavyko rasti programos „su“!<br />Įsitikinkite, kad kelias (PATH) yra nustatytas teisingai.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
lt: Leidimas atmestas.<br />Gali būti, kad įvedėte neteisingą slaptažodį. Bandykite dar kartą.<br />Kai kuriose sistemose turite priklausyti specialiai grupei (dažniausiai: „wheel“), kad galėtumete naudoti šią programą.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
lt: Vidinė klaida: neleistinas grįžimas iš SuProcess::checkInstall()
