kstart - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Utility to launch applications
lt: Paslaugų programa, skirta paleisti programas

en: (C) 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)
lt: (C) 1997–2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)

en: Command to execute
lt: Komanda, kurią vykdyti

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
lt: Alternatyva <command> komandai: darbalaukio failas, kurį paleisti, pvz., org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
lt: Nebūtinas URL, kurį perduoti programai, kai naudojamas --application

en: No command specified
lt: Nenurodyta jokia komanda
