kde-cli-tools - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
lt: Slopinti įvairias darbalaukio funkcijas, kol komanda vykdoma

en: Inhibit power management
lt: Slopinti maitinimo valdymą

en: Inhibit screensaver
lt: Slopinti ekrano užsklandą

en: Inhibit colour correction (night mode)
lt: Slopinti spalvų korekciją (nakties veikseną)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
lt: Slopinti pranešimus (Netrukdyti)

en: Command with arguments to run
lt: Komanda, kartu su argumentais, kurią paleisti

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
lt: Vykdomas scenarijus
