kcmshell - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Frans Englich
lv: Franss Englihs (Frans Englich)

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Daniel Molkentin
lv: Daniels Molkentins (Daniel Molkentin)

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
lv: Matiass Holcers-Kluefels (Matthias Hoelzer-Kluepfel)

en: Matthias Elter
lv: Matiass Elters (Matthias Elter)

en: Matthias Ettrich
lv: Matiass Etrihs (Matthias Ettrich)

en: Waldo Bastian
lv: Valdo Bastians (Waldo Bastian)

en: List all possible modules
lv: Rādīt visu iespējamo moduļu sarakstu

en: Configuration module to open
lv: Atveramais konfigurācijas modulis

en: Specify a particular language
lv: Norādiet konkrētu valodu

en: Do not display main window
lv: Nerādīt galveno logu

en: Arguments for the module
lv: Parametri modulim

en: The following modules are available:
lv: Ir pieejami šādi moduļi:

en: No description available
lv: Apraksts nav pieejams
