kioclient - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: 
    Syntax:
lv: 
    Sintakse:

en: KIO Client
lv: KIO klients

en: Command-line tool for network-transparent operations
lv: Komandrindas rīks caurspīdīgām (bez nepieciešamības zināt kā darbojas) operācijām tīklā

en: Overwrite destination if it exists (for copy and move)
lv: Pārrakstīt mērķi, ja tas eksistē (kopējot un pārvietojot)

en: Source URL or URLs
lv: Avota URL vai URLi

en: Destination URL
lv: Mērķa URL

en: Show available commands
lv: Rādīt pieejamās komandas

en: Command (see --commands)
lv: Komanda (skatīt --commands)

en: Arguments for command
lv: Komandas argumenti
