kdesu - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
lv: Izpilda komandu ar paceltām privilēģijām.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
lv: Autortiesības (c) 1998—2000 Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Specifies the command to run as separate arguments
lv: Norāda izpildāmo komandu kā atsevišķus parametrus

en: Specifies the command to run as one string
lv: Norāda izpildāmo komandu kā vienu teksta rindu

en: Run command under target uid if <file> is not writable
lv: Izpilda komandu, izmantojot mērķa UID, ja <datne> nav rakstāma

en: Specifies the target uid
lv: Norāda mērķa UID

en: Do not keep password
lv: Nesaglabāt paroli

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
lv: Apturēt dēmonu (aizmirst visas paroles)

en: Enable terminal output (no password keeping)
lv: Atļaut izvadi terminālī (paroles nesaglabā)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
lv: Iestatiet prioritātes vērtību: 0 <= prio <= 100, 0 ir zemākā

en: Use realtime scheduling
lv: Izmantot reāllaika plānošanu

en: Do not display ignore button
lv: Nerādīt ignorēšanas pogu

en: Specify icon to use in the password dialog
lv: Norādiet paroles lodziņam izmantojamo ikonu

en: Do not show the command to be run in the dialog
lv: Lodziņā nerādīt palaižamo komandu

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lv: Padara lodziņu par „winid“ norādītās X programmas pārejošo logu

en: Embed into a window
lv: Iegult logā

en: Cannot execute command '%1'.
lv: Nevar izpildīt komandu „%1“.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
lv: Nevar izpildīt komandu „%1“. Tā satur nederīgas rakstzīmes.

en: Illegal priority: %1
lv: Neatļauta prioritāte: %1

en: No command specified.
lv: Nav norādīta komanda.

en: Su returned with an error.
lv: „Su“ atgrieza kļūdu.

en: Command:
lv: Komanda:

en: realtime:
lv: reāllaikā:

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Run as %1
lv: Izpildīt kā „%1“

en: Please enter your password below.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
lv: Jūsu prasītajai darbībai nepieciešamas <b>saknes lietotāja privilēģijas</b>. Lūdzu, ievadiet <b>saknes lietotāja</b> paroli vai nospiediet „Ignorēt“, lai turpinātu ar pašreizējām privilēģijām.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
lv: Jūsu prasītajai darbībai nepieciešamas <b>saknes lietotāja privilēģijas</b>. Lūdzu, ievadiet <b>saknes lietotāja</b> paroli.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
lv: Jūsu prasītajai darbībai nepieciešamas papildu privilēģijas. Lūdzu, zemāk ievadiet <b>%1</b> paroli, vai nospiediet „Ignorēt“, lai turpinātu ar pašreizējām privilēģijām.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
lv: Jūsu prasītajai darbībai nepieciešamas papildu privilēģijas. Lūdzu, zemāk ievadiet <b>%1</b> paroli.

en: Conversation with su failed.
lv: Saruna ar „su“ ir pārtraukta.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
lv: Programma „su“ nav atrasta.<br />Pārliecinieties, vai jūsu PATH ir iestatīts pareizi.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
lv: Pieeja liegta.<br />Iespējams, ievadījāt nepareizu paroli. Mēģiniet vēlreiz.<br />Dažās sistēmās jums ir jābūt noteiktas grupas loceklim (parasti „wheel“), lai varētu palaist šo programmu.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
lv: Iekšēja kļūda: neatļauta atbilde no „SuProcess::checkInstall()“
