kstart - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Utility to launch applications
lv: Utilītprogramma programmu palaišanai

en: (C) 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)
lv: (C) 1997—2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)

en: Command to execute
lv: Izpildāmā komanda

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
lv: <komandas> alternatīva: palaižamā darbvirsmas datne, piemēram, „org.kde.kate“

en: Optional URL to pass to the application when using --application
lv: Pēc izvēles URL, ko padot programmai, izmantojot „--application“

en: No command specified
lv: Komanda nav norādīta
