kde-cli-tools - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
lv: Nomākt dažādas darbvirsmas funkcijas, kad ir palaista komanda

en: Inhibit power management
lv: Nomākt jaudas pārvaldību

en: Inhibit screensaver
lv: Nomākt ekrānsaudzētāju

en: Inhibit colour correction (night mode)
lv: Nomākt krāsu korekciju (nakts režīms)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
lv: Nomākt paziņojumus (netraucēt)

en: Command with arguments to run
lv: Komanda ar palaižamajiem parametriem

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
lv: Darbojas skripts
