kcmshell - en to mai translation catalogue (13 entries)

en: Frans Englich
mai: फ्रांस एंगलिच

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: Daniel Molkentin
mai: डेनियल माल्केनटिन

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
mai: मैथियास होल्जर-क्लूपफेल

en: Matthias Elter
mai: मैथियास एल्टर

en: Matthias Ettrich
mai: मेथियास एट्रिच

en: Waldo Bastian
mai: वाल्दो बास्तियान

en: List all possible modules
mai: सभटा संभावित मोड्यूलक सूची दिअ'

en: Configuration module to open
mai: खोलबा क' लेल कान्फिगरेशन मोड्यूल.

en: Specify a particular language
mai: कोनो विशेष भाषा निर्दिष्ट करू

en: Do not display main window
mai: मुख्य विंडो नहि देखाबू.

en: The following modules are available:
mai: निम्न मोड्यूल उपलब्ध अछि:

en: No description available
mai: केओ विवरण उपलब्ध नहि
