kdesu - en to mai translation catalogue (26 entries)

en: KDE su
mai: केडीई एसयू

en: Runs a program with elevated privileges.
mai: विस्तृत विशेषाधिकार केर सँग प्रोग्राम चलाबू.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
mai: सर्वाधिकार (c) 1998-2000 गीर्त जानसन, पेत्रो इगलियो

en: Geert Jansen
mai: गीर्त जानसन

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: Pietro Iglio
mai: पेत्रो इगलियो

en: Original author
mai: मूल लेखक

en: Run command under target uid if <file> is not writable
mai: लक्ष्य यूआईडी केर भीतर कमांड चलाबू जँ <file> लिखबा योग्य नहि अछि.

en: Specifies the target uid
mai: लक्ष्य uid उल्लेखित करैत अछि.

en: Do not keep password
mai: पासवर्ड नहि राखू

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
mai: डेमन केँ बन्न करैत अछि ( सभटा पासवर्ड भूलि जाइछ)

en: Enable terminal output (no password keeping)
mai: टर्मिनल आउटपुट सक्षम करू (कोनो पासवर्ड नहि राखू)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
mai: प्राथमिकता मूल्य नियत करू 0 <= prio <= 100, 0 न्यूनतम अछि

en: Use realtime scheduling
mai: रीयलटाइम शेड्यूलिंगक इस्तेमाल करू

en: Do not display ignore button
mai: अनदेखा करू बटन नहि देखाबू

en: Specify icon to use in the password dialog
mai: ासवर्ड समाद मे इस्तेमाल कएल जाएबलले प्रतीक केँ निर्दिष्ट ूें

en: Illegal priority: %1
mai: अवैध प्राथमिकताः %1

en: No command specified.
mai: कोनो कमांड उल्लेखित नहि अछि.

en: Su returned with an error.
mai: एसयू एकटा त्रुटि केर सँग घुरैलक.

en: Command:
mai: कमांड:

en: realtime:
mai: रीयलटाइम:

en: Priority:
mai: प्राथमिकताः

en: Run as %1
mai: %1 जहिना चलाबू

en: Please enter your password below.
mai: कृप्या अपन पासवर्ड नीच्चाँ भरू

en: Conversation with su failed.
mai: एसयू केर सँग समाद असफल.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
mai: आंतरिक त्रुटि: SuProcess::checkInstall() सँ अवैध रिटर्न
