kcmshell - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Maintainer
mr: पालक

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
mr: मैथियास होल्ज़र-क्लूपफेल

en: List all possible modules
mr: संभाव्य विभाग दर्शवा

en: Configuration module to open
mr: उघडण्याचा संयोजना विभाग

en: Specify a particular language
mr: ठराविक भाषा निर्देशीत करा

en: Do not display main window
mr: मुख्य चौकट दर्शवू नका

en: Arguments for the module
mr: विभागासाठी बाबी

en: The following modules are available:
mr: खालील विभाग उपलब्ध आहे:

en: No description available
mr: वर्णन उपलब्ध नाही
