kcmshell - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Maintainer
ms: Penyenggara

en: List all possible modules
ms: Senaraikan semua modul yang mungkin

en: Configuration module to open
ms: Modul konfigurasi hendak dibuka

en: Specify a particular language
ms: Tetapkan bahasa tertentu

en: Do not display main window
ms: Jangan paparkan tetingkap utama

en: Arguments for the module
ms: Hujah untuk modul

en: The following modules are available:
ms: Modul yang berikut boleh didapatkan:

en: No description available
ms: Tiada huraian boleh didapatkan
