kdesu - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
ms: Laksana program dengan kebenaran tertinggi.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
ms: Hakcipta (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
ms: Penyelenggara

en: Original author
ms: Pengarang asal

en: Specifies the command to run as separate arguments
ms: Nyatakan arahan untuk dilaksanakan sebagai hujah berasingan

en: Specifies the command to run as one string
ms: Nyatakan arahan untuk dilaksanakan sebagai satu rentetan

en: Run command under target uid if <file> is not writable
ms: Laksanakan arahan dengan uid sasaran jika <fail> tidak boleh ditulis

en: Specifies the target uid
ms: Tentukan uid sasaran

en: Do not keep password
ms: Jangan simpan kata laluan

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
ms: Hentikan daemon (lupakan semua kata laluan)

en: Enable terminal output (no password keeping)
ms: Hidupkan terminal output (tiada kata laluan disimpan)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
ms: Tetapkan nilai keutamaan: 0 <= turutan keutamaan <= 100, 0 yang terendah

en: Use realtime scheduling
ms: Guna penjadualan masa nyata

en: Do not display ignore button
ms: Jangan papar butang abai

en: Specify icon to use in the password dialog
ms: Nyatakan ikon untuk digunakan dalam dialog katalaluan

en: Do not show the command to be run in the dialog
ms: Jangan papar arahan untuk dilaksana dalam dialog

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ms: Jadikan dialog transient untuk aplikasi X dinyatakan oleh winid

en: Illegal priority: %1
ms: Keutamaan tidak sah: %1

en: No command specified.
ms: Tiada arahan ditentukan.

en: Su returned with an error.
ms: Su menunjukkan ralat.

en: Command:
ms: Arahan:

en: realtime:
ms: masa-nyata:

en: Priority:
ms: Keutamaan:

en: Run as %1
ms: Berfungsi sebagai %1

en: Please enter your password below.
ms: Sila masukkan katalaluan anda dibawah.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
ms: Tindakan yang anda minta memerlukan <b>kebenaran root</b>. Sila masukkan kata laluan <b>root</b> di bawah atau klik Abaikan untuk meneruskan dengan kebenaran semasa.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
ms: Tindakan yang anda minta memerlukan <b>kebenaran root</b>. Sila masukkan kata laluan <b>root</b> di bawah.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
ms: Tindakan yang anda minta memerlukan kebenaran tambahan. Sila masukkan kata laluan untuk <b>%1</b> di bawah atau klik Abaikan untuk meneruskan dengan kebenaran semasa.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
ms: Tindakan yang anda minta memerlukan kebenaran tambahan. Sila masukkan kata laluan untuk <b>%1</b> di bawah.

en: Conversation with su failed.
ms: Perbualan dengan su gagal.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
ms: Program 'su' tidak ditemui.<br />Pastikan PATH ditetapkan dengan betul.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
ms: Ralat dalaman: pulangan tidak sah dari SuProcess::checkInstall()
