kcmshell - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

en: List all possible modules
nb: List ut alle mulige moduler

en: Configuration module to open
nb: Oppsettsmodul som skal åpnes

en: Specify a particular language
nb: Velg et bestemt språk

en: Do not display main window
nb: Ikke vis hovedvinduet

en: Arguments for the module
nb: Argumenter for modulen

en: Use a specific icon for the window
nb: Bruk et bestemt ikon for vinduet

en: Use a specific caption for the window
nb: Bruk en bestemt tekst for vinduet

en: The following modules are available:
nb: Følgende moduler er tilgjengelige:

en: No description available
nb: Ingen beskrivelse tilgjengelig

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
nb: Kunne ikke finne modulen «%1». Fullstendig liste over moduler finner du med kcmshell5 --list.
