kcmshell - en to nds translation catalogue (9 entries)

en: Maintainer
nds: Pleger

en: List all possible modules
nds: All Modulen wiesen

en: Configuration module to open
nds: Moduul, dat opmaakt warrn schall

en: Specify a particular language
nds: En Spraak fastleggen

en: Do not display main window
nds: Hööftfinster nich wiesen

en: Arguments for the module
nds: Argumenten för dat Moduul

en: The following modules are available:
nds: Disse Modulen sünd verföögbor:

en: No description available
nds: Keen Beschrieven verföögbor

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
nds: Moduul "%1" lett sik nich finnen. Mit "kcmshell5 --list" kannst Du all Modulen oplisten.
