kcmshell - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Frans Englich
ne: फ्रान्स अङ्ग्रेजी

en: Maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: Daniel Molkentin
ne: डानियल मोलकेन्टिन

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
ne: माथियस होल्जर-क्ल्युपफेल

en: Matthias Elter
ne: माथियस इल्टर

en: Matthias Ettrich
ne: माथियस इट्रिच

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो बास्टियन

en: List all possible modules
ne: सबै सम्भाव्य मोड्युलहरू सूचीकृत गर्नुहोस्

en: Configuration module to open
ne: खोल्नका लागि कन्फिगरेसन मोड्युल

en: Specify a particular language
ne: निश्चित भाषा निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Do not display main window
ne: मुख्य सञ्झ्याल प्रदर्शित नगर्नुहोस्

en: The following modules are available:
ne: निम्न मोड्युल उपलब्ध छ:

en: No description available
ne: कुनै वर्णन उपलव्ध छैन
