filetypes - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Show file in embedded viewer
ne: सम्मिलित दर्शकमा फाइल देखाउनुहोस्

en: Show file in separate viewer
ne: विभाजित दर्शकमा फाइल देखाउनुहोस्

en: This button displays the icon associated with the selected file type. Click on it to choose a different icon.
ne: यो बटनले चयन गरेको फाइल प्रकारसँग सम्बन्धित प्रतिमा प्रदर्शन गर्छ । फरक प्रतिमा रोज्नका लागि यसलाई क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Filename Patterns
ne: फाइलनाम बाँन्की

en: This box contains a list of patterns that can be used to identify files of the selected type. For example, the pattern *.txt is associated with the file type 'text/plain'; all files ending in '.txt' are recognized as plain text files.
ne: चयन गरेको फाइल प्रकार पहिचान गर्नका लागि उपयोगि हुने बाँन्कीहरूको सूची यो बाकसले समावेश गर्छ । उदाहरणका लागि, *.txt बाँन्की 'text/plain' फाइल प्रकारसँग सम्बन्धित छ; '. txt' मा अन्त्य हुने सबै फाइलहरू सादा पाठ फाइलको रुपमा परिचान गरिन्छ ।

en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Add a new pattern for the selected file type.
ne: चयन गरेको फाइल प्रकारका लागि नयाँ बाँन्की थप्नुहोस् ।

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove the selected filename pattern.
ne: चयन गरेको फाइल नाम बाँन्की हटाउनुहोस् ।

en: You can enter a short description for files of the selected file type (e.g. 'HTML Page'). This description will be used by applications like Konqueror to display directory content.
ne: तपाईँले निर्दिष्ट फाइल प्रकार (जस्तै: 'HTML Page') फाइलहरूका लागि छोटो वर्णन प्रविष्ट गर्न सक्नुहुन्छ । कन्क्वेरर जस्ता अनुप्रयोगले वर्णन डाइरेक्टरी सामग्री प्रदर्शन गर्न यो वर्णन प्रयोग गर्नेछ्न् ।

en: &General
ne: सामान्य

en: &Embedding
ne: सम्मिलन

en: Add New Extension
ne: नयाँ विस्तार थप्नुहोस्

en: Extension:
ne: विस्तार:

en: Use settings for '%1' group
ne: '%1' समूहका लागि सेटिङ प्रयोग गर्नुहोस्

en: Known Types
ne: ज्ञात प्रकार

en: Here you can see a hierarchical list of the file types which are known on your system. Click on the '+' sign to expand a category, or the '-' sign to collapse it. Select a file type (e.g. text/html for HTML files) to view/edit the information for that file type using the controls on the right.
ne: यहाँ तपाईँले तपाईँको प्रणालिमा थाहा भएका फाइल प्रकारहरूको सोपनाक्रमिक सूची देख्न सक्नुहुन्छ । कोटि विस्तार गर्न '+' चिन्हमा, वा यसलाई संक्षिप्त गर्न '-' चिन्हमा क्लिक गर्नुहोस् । दायाँ तिर control प्रयोग गरेर फाइल प्रकार सूचना अवलोकन/सम्पादन गर्न फाइल प्रकार (जस्तै: HTML फाइलहरूका लागि text/html) चयन गर्नुहोस् ।

en: Click here to add a new file type.
ne: नयाँ फाइल प्रकार थप्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Select a file type by name or by extension
ne: नाम वा विस्तारद्वारा फाइल प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: KDE file type editor - simplified version for editing a single file type
ne: केडीई फाइल प्रकार सम्पादक - एकल फाइल प्रकार सम्पादनका लागि सुधार गरिएको संस्करण

en: (c) 2000, KDE developers
ne: (c) 2000, केडीई विकासकर्ता

en: Preston Brown
ne: प्रेस्टन ब्रोन

en: David Faure
ne: डेभिड फाउर

en: Makes the dialog transient for the window specified by winid
ne: विन आईडीद्वारा निर्दिष्ट सञ्झ्यालका लागि संवाद अस्थायी बनाउँछ

en: File type to edit (e.g. text/html)
ne: सम्पादनका लागि फाइल प्रकार (जस्तै: text/html)

en: %1 File
ne: %1 फाइल

en: Edit File Type %1
ne: फाइल प्रकार %1 सम्पादन गर्नुहोस्

en: Create New File Type %1
ne: नयाँ फाइल प्रकार %1 सिर्जना गर्नुहोस्

en: Application Preference Order
ne: अनुप्रयोग प्राथमिकता क्रम

en: Services Preference Order
ne: सेवा प्राथमिकता क्रम

en: This is a list of applications associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select "Open With...". If more than one application is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
ne: यो चयन गरिएका फाइल प्रकारको फाइलहरूसँग सम्बन्धित अनुप्रयोगहरूको सूची हो । तपाईँले "खोल्नुहोससँग..."चयन गर्दा कन्क्वेररको सन्दर्भ मेनुमा यो सूची देखिन्छ । यदि एक भन्दा बढी अनुप्रयोग यो फाइल प्रकारसँग सम्बन्धित भएमा, त्यसपछि अन्य भन्दा श्रेष्ठ विषय स्वीकार गर्ने माथिल्लो प्राथमिकता अनुरुप सूची क्रमाङ्कन गरिन्छ ।

en: Move &Up
ne: माथि सार्नुहोस्

en: Assigns a higher priority to the selected
    application, moving it up in the list. Note:  This
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
ne: सूचीमा यसलाई माथि सार्दा
    चयन गरेको अनुप्रयोगहरूलाई उच्च प्राथमिकता मानाङ्कन गर्छ । द्रष्टब्य:  यदि
    फाइल प्रकार एक भन्दा बढी अनुप्रयोगसँग सम्बन्धित भएमा मात्र
    यसले चयन गरेको अनुप्रयोगमा प्रभाव पार्छ ।

en: Assigns a higher priority to the selected
    service, moving it up in the list.
ne: सूचीमा यसलाई माथि सार्दा चयन गरेको 
    सेवामा उच्च प्राथमिकता मानाङ्कन गर्छ ।

en: Move &Down
ne: तल सार्नुहोस्

en: Assigns a lower priority to the selected
    application, moving it down in the list. Note: This 
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
ne: सूचीमा यसलाई तल सार्दा चयन गरेको 
    सेवामा उच्च प्राथमिकता मानाङ्कन गर्छ । द्रष्टब्य: यदि फाइल प्रकार एक भन्दा बढी
    अनुप्रयोगसँग सम्बन्धित भएमा 
    यसले चयन गरेको अनुप्रयोगलाई मात्र प्रभाव पार्छ ।

en: Assigns a lower priority to the selected
    service, moving it down in the list.
ne: सूचीमा यसलाई तल सार्दा
    चयन गरेको सेवामा कम प्राथमिकता मानाङ्कन गर्छ ।

en: Add a new application for this file type.
ne: यो फाइल प्रकारका लागि नयाँ अनुप्रयोग थप्नुहोस् ।

en: Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Edit command line of the selected application.
ne: चयन गरेको अनुप्रयोगको आदेश लाइन सम्पादन गर्नुहोस् ।

en: Remove the selected application from the list.
ne: सूचीबाट चयन गरिएको अनुप्रयोग हटाउनुहोस् ।

en: Add Service
ne: सेवा थप्नुहोस्

en: Select service:
ne: सेवा चयन गर्नुहोस्:

en: Create New File Type
ne: नयाँ फाइल प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Group:
ne: समूह:

en: Select the category under which the new file type should be added.
ne: नयाँ फाइल प्रकार थपिनु पर्ने कोटि चयन गर्नुहोस् ।

en: Type name:
ne: नाम टाइप गर्नुहोस्:
