kioclient - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: 
    Syntax:
ne: 
    वाक्य संरचना:

en: KIO Client
ne: किओ क्लाइन्ट

en: Command-line tool for network-transparent operations
ne: सञ्जाल पारदर्शी कार्यका लागि आदेश-लाइन उपकरण

en: Show available commands
ne: उपलब्ध आदेश देखाउनुहोस्

en: Command (see --commands)
ne: आदेश (आदेश -- हेर्नुहोस्)

en: Arguments for command
ne: आदेशका लागि तर्क
