kdesu - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: KDE su
ne: केडीई su

en: Runs a program with elevated privileges.
ne: उन्नत विशेषधिकार सहित कार्यक्रम चलाउँदछ

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
ne: प्रतिलिपिअधिकार (c) 1998-2000 गियर्ट जानसेन, पियट्रो इग्लियो

en: Geert Jansen
ne: गियर्ट जानसेन

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Pietro Iglio
ne: पियर्टो इग्लियो

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Run command under target uid if <file> is not writable
ne: यदि <file> लेखनयोग्य छैन भने यू आईडी लक्ष्य अन्तर्गत आदेश चलाउनुहोस्

en: Specifies the target uid
ne: लक्ष्य यूआईडी निर्दिष्ट गर्दछ

en: Do not keep password
ne: पासवर्ड नराख्नुहोस्

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
ne: डेइमन रोक्नुहोस् (सबै पासवर्ड बिर्सनुहोस्)

en: Enable terminal output (no password keeping)
ne: टर्मिनल निर्गत सक्षम पार्नुहोस् (कुनै पासवर्ड राखिएको छैन)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
ne: प्राथमिकता मान सेट गर्नुहोस्: 0 <= prio <= 100, 0 सबभन्दा कम हो

en: Use realtime scheduling
ne: वास्तविक समय कार्यतालिका प्रयोग गर्नुहोस्

en: Do not display ignore button
ne: उपेक्षा गर्ने बटन प्रदर्शन नगर्नुहोस्

en: Specify icon to use in the password dialog
ne: पासवर्ड संवादमा प्रयोग गर्ने प्रतिमा निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Do not show the command to be run in the dialog
ne: संवादमा सञ्चालन हुनका लागि आदेश नदेखाउनुहोस्

en: Illegal priority: %1
ne: गैरकानूनी प्राथमिकता : %1

en: No command specified.
ne: कुनै आदेश निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: Su returned with an error.
ne: su एउटा त्रुटि सहित फर्कियो ।

en: Command:
ne: आदेश:

en: realtime:
ne: रियलटाइम:

en: Priority:
ne: प्राथमिकता:

en: Run as %1
ne: %1 को रूपमा चलाउनुहोस्

en: Please enter your password below.
ne: कृपया तपाईँको पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
ne: तपाईँले अनुरोध गरिएको कार्यलाई रूट <b> विशेषधिकार </b> को आवश्यक पर्दछ । कृपया तल <b> रूटको </b> पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् वा तपाईँको हालको विशेषधिकार सहित जारी राख्न 'उपेक्षा गर्नुहोस्' मा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
ne: तपाईँले अनुरोध गर्नुभएको कार्यलाई थप विशेषाधिकारहरू आवश्यक पर्दछ । कृपया तल <b>%1</b> का लागि पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् वा तपाईँको हालको विशेषाधिकारसँग निरन्तरता दिन उपेक्षा गर्नुहोस् बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Conversation with su failed.
ne: su सँगको वार्तालाप असफल भयो ।

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
ne: आन्तरीक त्रुटि: SuProcess::checkInstall() बाट गैरकानूनी रुपमा फर्कियो
