kde-cli-tools - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
nl: Houdt verschillende bureaubladfuncties op terwijl een commando wordt uitgevoerd

en: Inhibit power management
nl: Houdt energiebeheer op

en: Inhibit screensaver
nl: Schermbeveiliging tegenhouden

en: Inhibit colour correction (night mode)
nl: Houdt kleurcorrectie (nachtmodus) op

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
nl: Houdt meldingen (niet storen) op

en: Command with arguments to run
nl: Uit te voeren commando met argumenten

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
nl: Script uitvoeren
