kcmshell - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: System Settings Module
nn: Modul for systemoppsett

en: A tool to start single system settings modules
nn: Verktøy for å starta systemoppsettmodular

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
nn: © 1999–2016 KDE-utviklarane

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
nn: Matthias Hölzer-Klüpfel

en: List all possible modules
nn: List ut alle moglege modular

en: Configuration module to open
nn: Oppsettsmodul som skal opnast

en: Specify a particular language
nn: Vel eit språk

en: Do not display main window
nn: Ikkje vis hovudvindauget

en: Arguments for the module
nn: Argument for modulen

en: Use a specific icon for the window
nn: Bruk valt ikon for vindauget

en: Use a specific caption for the window
nn: Bruk vald tittel for vindauget

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
nn: «--lang»-argumentet er utdatert. Bruk heller miljøvariabelen «LANGUAGE».

en: The following modules are available:
nn: Desse modulane er tilgjengelege:

en: No description available
nn: Inga skildring tilgjengeleg

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
nn: Fann ikkje modulen «%1». Sjå «kcmshell5 --list» for full oversikt over modulane.
