kstart - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Utility to launch applications
nn: Verktøy for å starta program

en: (C) 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)
nn: © 1997–2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)

en: Command to execute
nn: Kommando som skal køyrast

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
nn: Alternativ til <command>: Namn på skrivebordsfila som skal startast. Eksempel: org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
nn: Valfri adresse som skal sendast til programmet når du brukar «--application».

en: No command specified
nn: Ingen kommando oppgjeven
