filetypes - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Add...
oc: Apondre...

en: Remove
oc: Suprimir

en: Extension:
oc: Extension :

en: Use settings for '%1' group
oc: Utilisar la configuracion del grop "%1"

en: Known Types
oc: Tipes coneguts

en: Click here to add a new file type.
oc: Clicatz aicí per apondre un tipe de fichièr nòu.

en: &Remove
oc: &Suprimir

en: (c) 2000, KDE developers
oc: (c) 2000, desvolopaires KDE

en: %1 File
oc: Fichièr %1

en: Edit File Type %1
oc: Modificar lo tipe de fichièr %1

en: Create New File Type %1
oc: Crear un tipe nòu de fichièr %1

en: Move &Up
oc: &Pujar

en: Move &Down
oc: &Davalar

en: Add a new application for this file type.
oc: Apondre un programa nòu per aqueste tipe de fichièr.

en: Edit...
oc: Editar...

en: Create New File Type
oc: Crear un tipe de fichièr nòu

en: Group:
oc: Grop :

en: Type name:
oc: Nom del tipe :
