kcmshell - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
pl: Moduł ustawień systemowych

en: A tool to start single system settings modules
pl: Narzędzie do pojedynczego uruchamiania modułów ustawień systemowych

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
pl: (c) 1999-2016, Programiści KDE

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: List all possible modules
pl: Pokaż wszystkie możliwe moduły

en: Configuration module to open
pl: Moduł ustawienia do otworzenia

en: Specify a particular language
pl: Podaj określony język

en: Do not display main window
pl: Nie pokazuj głównego okna

en: Arguments for the module
pl: Argumenty dla modułu

en: Use a specific icon for the window
pl: Użyj podanej ikony dla okna

en: Use a specific caption for the window
pl: Użyj podanego tytułu dla okna

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
pl: --lang zostało wycowafne. Zamiaste tegu ustaw zmienną środowiskową LANGUAGE

en: The following modules are available:
pl: Dostępne są następujące moduły:

en: No description available
pl: Brak opisu

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
pl: Nie można znaleźć modułu '%1'. Zobacz kcmshell5 --list po pełen wykaz modułów.
