kdesu - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
pl: Uruchamia program z wyższym priorytetem.

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Specifies the command to run as separate arguments
pl: Określa polecenie do wykonania jako osobne argumenty

en: Specifies the command to run as one string
pl: Określa polecenie do wykonania jako jeden łańcuch znakowy

en: Run command under target uid if <file> is not writable
pl: Wykonaj polecenie z podanym ID użytkownika, jeśli <plik> jest tylko do odczytu

en: Specifies the target uid
pl: Określa docelowy ID

en: Do not keep password
pl: Nie przechowuj hasła

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
pl: Zatrzymaj usługę (zapomina wszystkie hasła)

en: Enable terminal output (no password keeping)
pl: Włącz wyjście na konsolę (bez przechowywania hasła)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
pl: Ustaw priorytet między 0 a 100 (0 - najniższy)

en: Use realtime scheduling
pl: Użyj szeregowania w czasie rzeczywistym

en: Do not display ignore button
pl: Nie wyświetlaj przycisku ignoruj

en: Specify icon to use in the password dialog
pl: Ikona do wykorzystania w oknie hasła

en: Do not show the command to be run in the dialog
pl: Nie pokazuj polecenia uruchamianego w oknie

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
pl: Ustawia okno jako tymczasowe dla programu określonego przez winid

en: Embed into a window
pl: Osadź w oknie

en: Cannot execute command '%1'.
pl: Nie można wykonać polecenia '%1'.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
pl: Nie można wykonać polecenia '%1'. Zawiera ono nieprawidłowe znaki.

en: Illegal priority: %1
pl: Błędny priorytet: %1

en: No command specified.
pl: Brak polecenia.

en: Su returned with an error.
pl: 'su' zwróciło błąd.

en: Command:
pl: Polecenie:

en: realtime:
pl: czas rzeczywisty:

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Run as %1
pl: Uruchom jako %1

en: Please enter your password below.
pl: Wpisz hasło poniżej.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
pl: Polecenie, które chcesz wykonać, wymaga <b>uprawnień administratora</b>. Wpisz poniżej <b>hasło administratora</b> lub wciśnij przycisk Ignoruj, by kontynuować z dotychczasowymi uprawnieniami.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
pl: Polecenie, które chcesz wykonać, wymaga <b>uprawnień administratora</b>. Wpisz poniżej <b>hasło administratora</b>.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
pl: Polecenie, które chcesz wykonać, wymaga dodatkowych uprawnień. Wpisz poniżej hasło użytkownika <b>%1</b> lub wciśnij przycisk Ignoruj, by kontynuować z dotychczasowymi uprawnieniami.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
pl: Polecenie, które chcesz wykonać, wymaga dodatkowych uprawnień. Wpisz poniżej hasło użytkownika <b>%1</b>.

en: Conversation with su failed.
pl: Komunikacja z 'su' przerwana.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
pl: Nie można znaleźć programu 'su'.<br/>Proszę sprawdzić, czy zmienna PATH jest ustawiona poprawnie.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
pl: Odmówiono pozwolenia.<br />Prawdopodobnie niepoprawne hasło, proszę spróbować ponownie.<br />Na pewnych systemach musisz być w specjalnej grupie (najczęściej: wheel), aby móc użyć tego programu.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
pl: Błąd wewnętrzny: nieprawidłowy powrót z SuProcess::checkInstall()
