kstart - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
pl: Narzędzie do uruchamiania aplikacji

en: Command to execute
pl: Polecenie do wykonania

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
pl: Zamiennie dla <polecenie>: plik pulpitu do uruchomienia, np. org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
pl: Opcjonalny adres URL do przekazania aplikacji przy użyciu --application

en: No command specified
pl: Nie określono polecenia
