kcmshell - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: System Settings Module
ro: Modul pentru configurări de sistem

en: A tool to start single system settings modules
ro: Unealtă pentru lansarea modulelor individuale ale configurărilor de sistem

en: Maintainer
ro: Responsabil

en: List all possible modules
ro: Enumeră toate modulele posibile

en: Configuration module to open
ro: Modulul de configurare de deschis

en: Specify a particular language
ro: Specifică o anumită limbă

en: Do not display main window
ro: Nu afișa fereastra principală

en: Use a specific icon for the window
ro: Folosește o anumită pictogramă pentru fereastră

en: Use a specific caption for the window
ro: Folosește un anumit titlu pentru fereastră

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
ro: --lang e învechit. Stabiliți variabila de mediu LANGUAGE în loc

en: The following modules are available:
ro: Sunt disponibile următoarele module:

en: No description available
ro: Nicio descriere disponibilă

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
ro: Modulul „%1” nu a putut fi găsit. Vedeți „kcmshell5 --list” pentru lista completă a modulelor.
