kde-cli-tools - en to sa translation catalogue (10 entries)

en: KStart
sa: KStart इति

en: Utility to launch applications
sa: अनुप्रयोगानाम् आरम्भार्थं उपयोगिता

en: (C) 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)
sa: (C) 1997-2000 मथियस एट्रिच (ettrich@kde.org)

en: Matthias Ettrich
sa: मथियस एट्रिच्

en: David Faure
sa: डेविड फौरे

en: Richard J. Moore
sa: रिचर्ड जे मूर

en: Command to execute
sa: निष्पादयितुं आदेशः

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
sa: <command> इत्यस्य विकल्पः: आरम्भार्थं डेस्कटॉप् सञ्चिकानाम, उदा. org.kde.kate इति

en: Optional URL to pass to the application when using --application
sa: --application इत्यस्य उपयोगं कुर्वन् अनुप्रयोगाय पारयितुं वैकल्पिकं URL

en: No command specified
sa: न आदेशः निर्दिष्टः
