kcmshell - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
se: Máŧasdoalli

en: List all possible modules
se: Čájet buot olamuttus moduvllaid

en: Configuration module to open
se: Stivrenmoduvla maid rahpat

en: Specify a particular language
se: Meroštala dihto giela

en: Do not display main window
se: Ale čájet váldoláse

en: The following modules are available:
se: Čuovvovaš moduvllat leat olamuttus:

en: No description available
se: Ii leat válddahus olamuttus
