kdesu - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
se: Vuodjá prográmma erenoamáš ovdavuoigatvuođain.

en: Maintainer
se: Mátasdoalli

en: Original author
se: Álgovuolggalaš čálli

en: Run command under target uid if <file> is not writable
se: Vuoje gohččuma gáldu-uid:a vuolde jos <fiila> ii leat čálihahtti.

en: Specifies the target uid
se: Meroštallá gáldu–uid:a

en: Do not keep password
se: Ale vurke beassansáni

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
se: Bisset duogásprográmma (vajálduhttá buot beassansániid)

en: Enable terminal output (no password keeping)
se: Geavaha terminálaskája (ii vurke beassansáni).

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
se: Bija ovdavuorruárvvu: 0 <= ovdav <= 100, 0 lea unnimus.

en: Use realtime scheduling
se: Geavat duohtaáiggeplánen

en: Specify icon to use in the password dialog
se: Vállje govaža maid geavahit beassansátnelásežis

en: Do not show the command to be run in the dialog
se: Ale čájet gohččuma maid vuodjit lásežis

en: Illegal priority: %1
se: Lobihis ovdavuorru: %1

en: No command specified.
se: Gohččun ii leat meroštallojuvvon.

en: Su returned with an error.
se: Su máhcai meattáhusain.

en: Command:
se: Gohččun:

en: realtime:
se: duohtaáigi:

en: Priority:
se: Ovdavuorru:

en: Run as %1
se: Vuoje nugo %1

en: Conversation with su failed.
se: Ságastallan «su» prográmmain filtii.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
se: Siskkildas meattáhus: Gustuhis máhcan SuProcess::checkInstall() doaimmas
