kcmshell - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
si: පරිපාලක

en: List all possible modules
si: හැකි සෑම මොඩියුලයකම ලැයිස්තුවක්

en: Configuration module to open
si: විවෘත කිරීම සඳහා සැකසුම් මොඩියුලයක්

en: Specify a particular language
si: නිශ්චිත භාශාවක් දක්වන්න

en: Do not display main window
si: ප්‍රධාන කවුළුව නොපෙන්වන්න

en: The following modules are available:
si: දැනට පහත මොඩියුල පවතී:

en: No description available
si: විස්තරයක් නොමැත
