kdesu - en to si translation catalogue (34 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
si: ඉහළ දැමූ බලතල සමඟ වැඩසටහන ධාවනය කරයි.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
si: හිමිකම (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
si: පරිපාලක

en: Original author
si: මුල් කතෲ

en: Specifies the command to run as separate arguments
si: වෙන්වූ වාදයක් ලෙස ධාවනය කරන විධානය ලබාදෙන්න

en: Specifies the command to run as one string
si: එක් යෙදුමක් ලෙස ක්‍රියාකරන විධානය ලබාදෙයි

en: Run command under target uid if <file> is not writable
si: <file> ලිවිය නොහැකි නම් විධානය ඉලක්කගත uid යටතේ ධාවනය වේ

en: Specifies the target uid
si: ඉලක්කගත uid ලබාදෙයි

en: Do not keep password
si: මුරපදය තබා නොගන්න

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
si: ඩීමනය නවතන්න (සියළු මුරපද අමතක කරන්න)

en: Enable terminal output (no password keeping)
si: අග්‍ර ප්‍රතිදානය සක්‍රීය කරන්න (මුරපද තබා නොගැනේ)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
si: ප්‍රමුඛතා අගය සකසන්න: 0 <= prio <= 100, අවමය 0

en: Use realtime scheduling
si: තත්‍යකාල කාලසටහන් භාවිත කරන්න

en: Do not display ignore button
si: මඟහරින්න බොත්තම නොපෙන්වන්න

en: Specify icon to use in the password dialog
si: මුරපද සංවාදයේ යොදාගන්නා අයිකනය ලබාදෙන්න

en: Do not show the command to be run in the dialog
si: සංවාදය තුල විධානය ධාවනයට නොපෙන්වන්න

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
si: සංවාදය winid මගින් යෙදූ X යෙදුමක් වෙත වහනය කරවීමට සකසන්න

en: Cannot execute command '%1'.
si: '%1' විධානය ක්‍රියාත්මක කල නොහැක.

en: Illegal priority: %1
si: වැරදි ප්‍රමුඛතාවක්: %1

en: No command specified.
si: කිසිඳු විධානයක් ලබාදී නොමැත.

en: Su returned with an error.
si: Su දෝශයක් ලබාදිනි.

en: Command:
si: විධානය:

en: realtime:
si: සත්‍යකාල:

en: Priority:
si: ප්‍රමුඛතාව:

en: Run as %1
si: %1 ලෙස ධාවනය

en: Please enter your password below.
si: කරුණාකර ඔබගේ මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
si: ඔබ ඉල්ලා සිටි ක්‍රියාව සඳහා <b>අග්‍ර බලතල</b> ඇවැසියි. කරුණාකර<b>root ගේ</b> මුරපදය ඇතුළත් කරන්න නැතහොත් ඔබේ පවතින බලතල මගින් ඉදිරියට යෑමට මඟහරින්න ක්ලික් කරන්න

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
si: ඔබ ඉල්ලා සිටි ක්‍රියාව සඳහා <b>අග්‍ර බලතල</b> ඇවැසියි. කරුණාකර<b>root ගේ</b> මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
si: ඔබ ඉල්ලා සිටි ක්‍රියාව සඳහා අමතර බලතල ඇවැසියි. කරුණාකර <b>%1</b> සඳහා මුරපදය ඇතුළත් කරන්න හෝ වත්මන් බලතල සමඟ ඉදිරියට යෑමට මඟහරින්න ක්ලික් කරන්න.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
si: ඔබ ඉල්ලා සිටි ක්‍රියාව සඳහා අමතර බලතල ඇවැසියි. කරුණාකර <b>%1</b> සඳහා මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.

en: Conversation with su failed.
si: su සමඟ සංවාදය අසාර්ථකයි.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
si: 'su' වැඩසටහන හමු නොවිනි.<br /> ඔබේ PATH නිවැරදිව සකසා ඇතිදැයි බලන්න.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
si: බලතල ඇහිරිනි.<br />බොහෝ විට වැරදි මුරපදයක්, නැවත උත්සාහ කරන්න.<br />ඇතැම් පද්ධති මත, වැඩසටහන ක්‍රියාකරවීම සඳහා ඔබට එක්තරා විශේෂිත කණ්ඩායමක (බොහෝ විට: wheel) සිටීමට සිදුවේ.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
si: අභ්‍යන්තර දෝශයක්: SuProcess වෙතින් තහනම් ආපසු ලැබීමක්::checkInstall()
