kcmshell - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
sk: Modul systémových nastavení

en: A tool to start single system settings modules
sk: Nástroj pre spustenie jednotlivých ovládacích modulov

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
sk: (c) 1999-2016, Vývojári KDE

en: Maintainer
sk: Správca

en: List all possible modules
sk: Zoznam všetkých dostupných modulov

en: Configuration module to open
sk: Otváraný modul

en: Specify a particular language
sk: Spustiť pre daný jazyk

en: Do not display main window
sk: Nezobrazovať hlavné okno

en: Arguments for the module
sk: Argumenty pre modul

en: Use a specific icon for the window
sk: Použiť špecifickú ikonu pre okno

en: Use a specific caption for the window
sk: Použiť špecifický popis pre okno

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
sk: --lang je zastaralé. Prosím, použite namiesto toto premennú prostredia LANGUAGE

en: The following modules are available:
sk: Sú dostupné tieto moduly:

en: No description available
sk: Popis nie je k dispozícii

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
sk: Nepodarilo sa nájsť modul '%1'. Pozrite kcmshell5 --list pre plný zoznam modulov.
