kstart - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
sk: Nástroj na spúšťanie aplikácií

en: Command to execute
sk: Príkaz, ktorý sa má spustiť

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
sk: Alternatíva k <command>: súbor desktop, ktorý sa má spustiť, napr. org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
sk: Volitelná URL na predanie aplikácii pri použití --application

en: No command specified
sk: Neuvedený žiadny príkaz
