kcmshell - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
sl: Modul sistemskih nastavitev

en: A tool to start single system settings modules
sl: Orodje za zagon posameznih modulov sistemskih nastavitev

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
sl: © 1999-2016, razvijalci KDE

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: List all possible modules
sl: Prikaži vse mogoče module

en: Configuration module to open
sl: Nadzorni modul, ki naj se odpre

en: Specify a particular language
sl: Določite posamezen jezik

en: Do not display main window
sl: Ne prikaži glavnega okna

en: Arguments for the module
sl: Argumenti za modul

en: Use a specific icon for the window
sl: Uporabi določeno ikono za okno

en: Use a specific caption for the window
sl: Uporabi določen napis za okno

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
sl: Uporaba --lang je opuščena. Uporabite okoljsko spremenljivko LANGUAGE

en: The following modules are available:
sl: Na voljo so naslednji moduli:

en: No description available
sl: Opis ni na voljo

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
sl: Ni bilo mogoče najti modula »%1«. Za poln seznam modulov si oglejte kcmshell5 --list.
